Erelijst 2017-2018

Weg & Mountainbike wedstrijden 2017 

30/04/2017 Derny wedstrijd Niel <> 6de

12/05/2017 Wegwedstrijd Belsele-Puivelde <> opgave op 3ronden van het einde vanwege het barslechte weer

27/05/2017 Tijdrit in Groot Gelmen (Racing for Lady's) <> 1ste plaats

27/05/2017 Rit in lijn Groot gelmen (Racing for Lady's) <> 3de plaats

28/05/2017 Rit in lijn Borgloon (Racing for Lady's) <> 6de plaats

28/05/2017 Racing for Lady's eindstand <> 3de plaats

15/06/2017 Criterium Eeklo <> 3de plaats

20/06/2017 Wegwedstrijd Schellebelle <> 16de plaats

25/06/2017 MTB Moerbeke <> 2de plaats (Provinciaal kampioen oost Vlaanderen)

02/07/2017 MTB Klitsberg Paal <> 1ste plaats

18/07/2017 Zottegem (Strijpen) <> 12de plaats

23/07/2017 BK MTB Erezee <> 4de plaats

03/08/2017 Derny wedstrijd Lombardsijde <> 4de plaats

06/08/2017 MTB Kesssel <> 1ste plaats

22/08/2017 Sankt Johann <> 1ste plaats

Veldrijden

03/09/2017 Kessel <> 8ste plaats

10/09/2017 Eeklo <> Niet kunnen starten wegens sleutelbeenbreuk.

24/09/2017 Emelgem-Izegem <> Niet gestart vanwege sleutelbeenbreuk.

30/09/2017 Neerpelt <>  Niet gestart vanwege sleutelbeenbreuk.

01/10/2017 Gieten <>  Niet gestart vanwege sleutelbeenbreuk.

07/10/2017 Meulebeke <> 13 de (eerste cross naar haar val op training in Eeklo)

08/10/2017 Ronse <> 11de

14/10/2017 Kruibeke <> 7de

15/10/2017 Zonhoven <> 13de

19/10/2017 Ardooie <> 5de

21/10/2017 Boom <> 6de

22/10/2017 Koksijde <> 28ste

29/10/2017 Ruddervoorde <> 14de

01/11/2017 Oudenaarde <> 3de

05/11/2017 EK Tabor(Tsjechië) <> 19de

12/11/2017 Gavere <> 8ste

19/12/2017 Bogense <> 21 ste

25/12/2017 Zeven <> 6de

26/11/2017 Hamme <> 21ste

02/12/2017 Hasselt <> 13de

03/12/2017 Mol <> 7de

09/12/2017 Essen <> 18de

10/12/2017 Overijse <> 19de

16/12/2017 Antwerpen <> 14de

17/12/2017 Namen <> 35ste

26/12/2017 Heusden-Zolder <> 29ste

28/12/2017 Loenhout <> 15de

29/12/2017 Bredene <> 6de

30/12/2017 Diegem <> 7de

01/01/2018 Baal <> 18de

06/01/2018 Gullegem <> 1ste

07/01/2018 Leuven <> opgave

14/01/2018 BK Koksijde <> 10de

15/01/2018 Otegem <> 9de

20/01/2018 Zonnebeke <> 4de

21/01/2018 Nommay <> 23ste

28/01/2018 Hoogerheide <> 34ste

03/02/2018 WK Valkenburg <> 17de

07/02/2018 Maldegem <> 15de

10/02/2018 Lille <> 35ste

11/02/2018 Hoogstraten <> 17de

17/02/2018 Middelkerke <> 9de

18/02/2018 Hulst (NEd) <> 24ste

21/02/2018 Waregem <> 5de

24/02/2018 Lebbeke <> 5de

 

Addthis: